Hong Kong Sunrise Malzemeleri CO., Sınırlı

Shenzhen Sunrise Uluslararası Malzemeler Co Ltd.

Önce insanları yerleştir ve ahenkli bir şirket kur

Kaliteli Ürünler Temini

İnovasyon Pratik Yaklaşım Gücü

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerÇelik filmaşin

SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin

iyi kalite Galvalume Çelik Rulo satış için
iyi kalite Galvalume Çelik Rulo satış için
Sunrise çok sorumlu bir tedarikçi, onlarla neredeyse on yıldır işbirliği yaptık

—— Bay Walter Diller

Sunrise Steel'den GL ve PPGL alıyoruz, G550 kalitesinden ve PPGL'nin iyi anti-solma fonksiyonundan çok memnunum.

—— Bayan Della

Bize yolladığınız GI ang GL şeridi çok iyi, çinko ve genişlik telorance kaplama katmanı hakkında endişelenmenize gerek yok.

—— Bay Hugo Ambus

Ben sohbet şimdi

SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin

Çin SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin Tedarikçi
SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin Tedarikçi SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin Tedarikçi SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin Tedarikçi SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin Tedarikçi

Büyük resim :  SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin anakara
Marka adı: SUNRISE
Sertifika: ISO 9001-2008
Model numarası: 5.5mm ila 14mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500 ton
Fiyat: As Per The Market Price
Ambalaj bilgileri: Standart Deniz nakliyatına ambalaj
Teslim süresi: 15-40 Gün
Ödeme koşulları: % 100 L / C görüşte veya% 20 mevduat, sevkiyat öncesi ödenen dengeli
Yetenek temini: Ayda 50.000 ton
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Standart: SAE1008 / SAE1006 Çelik sınıf: SWRH82B SWRH70B
Rulo ağırlığı: 1.8 ~ 2.5 ton Ürün adı: Tel çubuk
Kullanım: İnşaat Malzemesi Çapı: 5.5-14mm
Yüzey: pürüzsüz

İnşaat Malzemesi için SWRH82B SWRH70B Sıcak Haddelenmiş Filmaşin Çeliği

Ürün Açıklaması:

Filmaşin, şekline göre sınıflandırılmış sıcak haddelenmiş çelik bir üründür. Yarı ağırlıklı bir kütükten üretilen haddelenmiş alaşımlı veya yassı karbon çelik bir üründür. Yuvarlak, dikdörtgen veya başka bir enine kesite sahiptir. Tur halinde, çapı 5 mm ila 14 mm arasındadır. Filmaşin bobinlere sarılır ve bu şekilde taşınır.

Filmaşin bobini çapraz yönde en az dört çelik kayış bulunan bir ünitede tutulur ve başka bir paketleme yapılmaksızın taşınır ve saklanır. Çelik kayış uygulanmadan önce, filmaşin yeterince sıkıştırılmalıdır. Çemberleme enine doğrultuda tek bir çevresel kayış ile sabitlenir, böylece çember kaymaz ve bobinin ayrılmasına neden olur.

Filmaşin bobinleri, mekanik hasarlara karşı duyarlılığı nedeniyle dikkatlice kullanılmalıdır. Doğru elleçleme ve uygun elleçleme ve askı teçhizatı kullanımı (örn. Traversler, C kancaları, rulo mandrelleri, dokuma askıları, zincir askıları) sayesinde hasar önlenebilir. Filmaşin bobinlerini aşırı kuvvetle kaldırmak ya da düşürmek bozulmaya neden olur ve bu da daha sonraki işlemlere zarar verir. Askı ve taşıma ekipmanının izin verilen yükleme kapasitesi ve kaldırma tertibatının kaldırma kapasitesi de dikkate alınmalıdır. Metal kayış hasar görmüş veya kırılmışsa, tel bobinleri gevşer ve dolanmış tel çubuğuna veya diğer hasarlara neden olabilir. Gevşetilmiş filmaşin bobinleri, kullanım sırasında ve daha sonraki işlemlerden önce açma sırasında sorunlara neden olur.

Ürün özellikleri:

İnşaat Malzemesi için SWRH82B SWRH70B Sıcak Haddelenmiş Filmaşin Çeliği
çap hata payı bobin başına ağırlık ortak sınıf
2-16MM ± 0.03 1.8-2.5tons sae1006 sae1008 sae1022
uzunluk bobinlerde, müşterilerin ihtiyaçlarına göre
Uluslararası standart ISO 9001; 2008
Standart ASTM A 53 / BS 1387-1985
Malzeme Q195 / Q215 / Q235 / Q345
Ürün Kategorisi : Metalurji, Mineral ve Enerji
Tekniği: sıcak haddelenmiş
Paketleme Paketlerde veya müşterilerin gereksinimlerine göre
kullanım

1. işlem için, çizim veya vida

2. inşaat için

Ana pazar: Orta Doğu, Afrika, Kuzey ve Güney Amerika, Doğu ve Batı Avrupa, Güney ve Güneydoğu Asya, Avustralya
Anavatan Çin
HS kodu: 7306309000
verimlilik 50000Ton / ay
Uyarılar

1) Ödeme süresi: T / T

2) Ticaret Koşulları: FOB / CFR / CIF

Uygulama:

Filmaşin birçok üründe kullanılır. Tel çekme ünitelerinin hammaddesidir. Filmaşin farklı kullanım alanları arasında tel halatlar, yaylı elektrotlar, dikenli teller, Alüminyum iletken ve ön germeli beton için çelik donatı, tel örgü, bağlantı elemanları, otomobil parçaları ve donanım üreticileri bulunur. Tel çubukların başlıca kullanımı aşağıda açıklanmaktadır:

 1. Hafif çelik filmaşin - Hafif çelik filmaşin düşük karbonlu çelikten imal edilmiştir. Karbon içeriği% 0.22'den azdır. Çeşitli çelik tellerin, çivilerin ve tel dolaşmalarının imalatında kullanılır.
 2. Yaylı çelik filmaşin - Yaylı çelik kaliteli filmaşin asıl kullanımı helezon yaylar ve dengeleyici çubuklar içindir. İki tip yay çeliği vardır: helezon yay ve sıcak şekillendirme ile üretilen ve otomobil süspansiyon sistemi için kullanılan burulma çubuğu; ve tel şekillendirme, soğuk şekillendirme ile yapılır ve elektronik, hassas makine ve mobilya için kullanılır. Yaylar için kullanılan filmaşin, plastik deformasyonu önlemek için yüksek esneklik sınırlarına sahip olmalıdır. Ayrıca yüksek yorulma limitleri ve daha iyi çalışma için iyi boyutsal hassasiyet sağlamak için hatasız yüzeye sahip olmalıdır.
 3. Taşıyıcı çelik kalitesinde filmaşin - Taşıyıcı çelik kalitesinde filmaşin, operasyon sırasında tekrarlanan yüklere ve yüksek hızlı rotasyonlara dayanabilmek için yüksek derecede dayanıklılık gerektirir. Bu tip tel çubuklar, bilyeli rulmanlar ve bilezikli rulmanlar dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel makine parçalarında kullanılır.
 4. Soğuk pozisyon kalitesi için karbonlu çelik filmaşin (CHQ) - Soğuk pozisyon kalitesi için düz karbonlu çelik filmaşin, otomobil parçalarında ve endüstriyel makinelerde yaygın olarak kullanılan cıvataları, somunları veya vidaları yapmak için soğuk kafalı, dövülmüş veya çekilmiş. Bu çelik kalitesi, sıkı çalışma koşulları altına alındığından ve özel amaçlar için kullanıldığından, sıkı kalite kontrolüne ihtiyaç duyar. Bu nedenle, yüzey hatalarını önlemek için büyük özenle kullanılmalıdır.
 5. Kaplanmış elektrotların çekirdek teli için filmaşin - Filmaşin yavaş çalışmasını sağlamak için filmaşin yavaş soğutma işlemi ve teknik şartname sapma kontrolü gerçekleştirilir. Kaynaklanabilirliği sağlamak ve metal kalitesini biriktirmek için hassas bileşen kontrolü gereklidir. Çubuklar genel kaynak elektrot teli, CO2 gazı korumalı ark kaynak teli ve batık ark kaynak teli için kullanılır.
 6. Yüksek karbonlu çelik filmaşin - Yüksek karbonlu çelik filmaşin, yüksek mukavemetini korumak ve tel çekilebilirliğini sağlamak için ince perlitin mikro yapısına ihtiyaç duyar. Bu çelik tel halatlarda, hassas yaylarda, boncuk tellerinde kullanılır. Aynı zamanda öngerilmeli beton için takviye telleri olarak kullanılır.
 7. Lastik kordon için filmaşin - Bu filmaşin kalitesi 0.4-0.15mm'ye çekilmiştir. Lastik kordonları genellikle yüksek karbonlu çelik tel çubuklardan yapılır. Otomobil lastiklerinin dayanıklılığını güçlendirmek için çelik kord kullanılır. Bu filmaşin türü özellikle temiz ve yüksek dayanımlı çelik gerektirir.
 8. Yüksek dayanımlı çelikler için filmaşin (HSS) - Bu Öngerilmeli beton çubuk tipi çelik, betonun tel direkleri ve kazıklardaki takviyesinde kullanılır. Bor izleri veya çok miktarda silikon içeren yapısal karbon çeliği, bu kalitede filmaşin üretmek için yüksek frekanslı ısıl işleme tabi tutulur. Hafif çelikle karşılaştırıldığında, bu tür çelikler daha yüksek elastik limitlere ve daha düşük gevşemeye sahiptir.
 9. Serbest kesme karbonlu çelik filmaşin - Bu tip filmaşin, P, Pb, Bi ve S gibi serbest kesme elemanlarının eklendiği serbest kesme çeliklerinden yapılır. Bu çelik filmaşin türü otomobillerin hassas parçalarında ve ev aletlerinin parçalarında kullanılır.
 10. Piyano teli için filmaşin - Bu tel çubuklar genellikle yüksek mukavemetli boncuk tel, Düşük gevşeme ön gerilmeli beton (LRPC) çelik tel ve müzik telinin üretiminde kullanılır. Bu filmaşin kalitesi, mükemmel filamanlık özelliği, yüksek mukavemet ve yorulma direnci ile yüksek karbonlu çelikten imal edilmiştir.
 11. Makine yapısal kullanımı için alaşımlı çelik filmaşin - Bu çelikten yapılmış tel çubuklar, özellikle yüksek dayanımlı cıvata ve somun gibi mekanik parçaların bağlantılarında kullanılır. Ayrıca itici güç iletimi için kullanılır. Krom, nikel ve molibden gibi alaşım elementlerinin eklenmesi nedeniyle normalde yüksek dayanıma sahip alaşımlı çeliktir.

Paketleme ve Nakliye

Genel Paketleme Yöntemleri:

1. Çıplak Ambalaj

2. Her iki uçta da paketlenmiş demir sac

İletişim bilgileri
HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED

İlgili kişi: Betty Su

Tel: +8613790306058

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)