Hong Kong Sunrise Malzemeleri CO Sınırlı

Ana sayfa
Ürünler
Hakkımızda
Fabrika turu
Kalite kontrol
Bize ulaşın
Teklif isteği
Ana sayfa ÜrünlerÇelik filmaşin

SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin

iyi kalite Galvalume Çelik Rulo satış için
iyi kalite Galvalume Çelik Rulo satış için
Sunrise çok sorumlu bir tedarikçi, onlarla neredeyse on yıldır işbirliği yaptık

—— Bay Walter Diller

Sunrise Steel'den GL ve PPGL alıyoruz, G550 kalitesinden ve PPGL'nin iyi anti-solma fonksiyonundan çok memnunum.

—— Bayan Della

Bize yolladığınız GI ang GL şeridi çok iyi, çinko ve genişlik telorance kaplama katmanı hakkında endişelenmenize gerek yok.

—— Bay Hugo Ambus

Ben sohbet şimdi

SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin

Çin SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin Tedarikçi
SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin Tedarikçi SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin Tedarikçi SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin Tedarikçi SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin Tedarikçi

Büyük resim :  SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi İçin Sıcak Haddelenmiş Çelik Filmaşin

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin anakara
Marka adı: SUNRISE
Sertifika: ISO 9001-2008
Model numarası: 5.5mm ila 14mm

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: 500 ton
Fiyat: As Per The Market Price
Ambalaj bilgileri: Standart Deniz nakliyatına ambalaj
Teslim süresi: 15-40 Gün
Ödeme koşulları: % 100 L / C görüşte veya% 20 mevduat, sevkiyat öncesi ödenen dengeli
Yetenek temini: Ayda 50.000 ton
Contact Now
Detaylı ürün tanımı
Standart: SAE1008 / SAE1006 Çelik sınıf: SWRH82B SWRH70B
Rulo ağırlığı: 1.8 ~ 2.5 ton Ürün adı: Tel çubuk
Kullanım: İnşaat Malzemeleri Çapı: 5.5-14mm
Yüzey: pürüzsüz

SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi için Sıcak Haddelenmiş Filmaşin Çelik

Ürün Açıklaması:

Filmaşin, şekil olarak sınıflandırılan sıcak haddelenmiş çelik bir üründür. Yarı ağırlıklı bir kütükten üretilen haddelenmiş bir alaşım veya düz karbonlu çelik üründür. Yuvarlak, dikdörtgen veya başka bir kesite sahiptir. Mermi durumunda çapı 5,5 mm ila 14 mm arasındadır. Filmaşin bobinlere sarılır ve bu formda taşınır.

Filmaşin bobin en az dört çelik kayış enine yönde tutulan bir ünitede tutulur ve başka bir ambalajlama yapılmadan taşınır ve saklanır. Çelik çember uygulanmadan önce filmaşin yeterince sıkıştırılmalıdır. Çemberleme enine yönde tek bir çevresel kayışla sabitlenir, böylece çember kaymaz ve bobinin ayrılmasına neden olur.

Filmaşin bobinleri, mekanik hasara duyarlılığı nedeniyle dikkatle kullanılmalıdır. Hasar, doğru elleçleme ve uygun elleçleme ve askı ekipmanı (örn. Çapraz çubuklar, C kancaları, bobin mandrelleri, dokuma sapanlar, zincir sapanlar) kullanılarak önlenebilir. Filmaşin bobinlerini aşırı kuvvetle kaldırmak veya indirmek, daha fazla işlemeye zarar veren bozulmaya neden olur. Askı ve elleçleme ekipmanının izin verilen yükleme kapasitesi ve kaldırma dişlisinin kaldırma kapasitesi de dikkate alınmalıdır. Metal çember hasar görürse veya kırılırsa, tel bobinleri gevşetilir ve karışık filmaşin veya başka hasarlara neden olabilir. Gevşemiş filmaşin bobinler, daha sonraki işlemlerden önce kullanım sırasında ve açma sırasında sorunlara neden olur.

Ürün özellikleri:

SWRH82B SWRH70B İnşaat Malzemesi için Sıcak Haddelenmiş Filmaşin Çelik
çap hoşgörü rulo başına ağırlık ortak not
2-16MM ± 0.03 1.8-2.5tons sae1006 sae1008 sae1022
uzunluk bobinler, müşterilerin ihtiyaçlarına göre
Uluslararası Standart ISO 9001; 2008
Standart ASTM A 53 / BS 1387-1985
Malzeme Q195 / Q215 / Q235 / Q345
Ürün Kategorisi : Metalurji, Mineral ve Enerji
Tekniği: sıcak haddelenmiş
Paketleme Demetleri veya müşterilerin ihtiyaçlarına göre
kullanım

1. süreç, çizim veya vida için

2. inşaat için

Ana pazar: Orta doğu, afrika, kuzey ve Güney Amerika, doğu ve Batı Avrupa, güney ve güneydoğu Asya, avustralya
Anavatan Çin
HS kodu: 7306309000
verimlilik 50000Ton / ay
Uyarılar

1) Ödeme süresi: T / T

2) Ticaret Koşulları: FOB / CFR / CIF

Uygulama:

Filmaşin birçok ürün için kullanılmaktadır. Tel çekme ünitelerinin hammaddesidir. Filmaşinin farklı kullanımları arasında tel halatlar, yay elektrotları, dikenli teller, Alüminyum iletken ve öngerilmeli beton için çelik takviye, tel örgü, bağlantı elemanları, otomobil bileşenleri ve donanım üreticileri bulunmaktadır. Tel çubukların ana kullanımı aşağıda açıklanmıştır:

 1. Yumuşak çelik filmaşin - Yumuşak çelik filmaşin, düşük karbonlu çelikten imal edilmiştir. Karbon içeriği% 0.22'den azdır. Çeşitli çelik tel, çivi ve tel dolaştırmanın imalatında kullanılır.
 2. Yay çeliği filmaşin - Yay çeliği kaliteli filmaşin ana kullanımı helezon yaylar ve denge çubukları içindir. İki tip yay çeliği vardır: sıcak şekillendirme ile üretilen ve otomobil süspansiyon sistemi için kullanılan helezoni yay ve burulma çubuğu; ve soğuk şekillendirme ile yapılan ve elektronik, hassas makine ve mobilya için kullanılan tel yay. Yaylar için filmaşin, plastik deformasyonu önlemek için yüksek elastikiyet sınırlarına sahip olmalıdır. Ayrıca, yüksek yorulma sınırları ve gelişmiş çalışma için iyi boyutsal hassasiyet sağlamak için hatasız bir yüzeye sahip olmalıdır.
 3. Rulman çeliği kalitesinde filmaşin - Rulman çeliği kalitesinde filmaşin, çalışma sırasında tekrarlanan yüklere ve yüksek hızlı dönüşlere dayanabilmek için yüksek derecede dayanıklılık gerektirir. Bu tip tel çubuklar, bilyalı rulmanlar ve halka rulmanlar dahil olmak üzere çeşitli endüstriyel makine parçalarında kullanılır.
 4. Soğuk pozisyon kalitesi için karbon çelik filmaşin (CHQ) - Soğuk pozisyon kalitesi için düz karbon çelik filmaşin, otomobil parçaları ve endüstriyel makinelerde yaygın olarak kullanılan cıvata, somun veya vidalar yapmak için soğuk kafalı, dövme veya ekstrüde edilmiştir. Bu çelik kalitesi, çelik ağır çalışma koşulları altına alındığı ve özel amaçlar için kullanıldığı için sıkı kalite kontrolüne ihtiyaç duyar. Bu nedenle, yüzey kusurlarını önlemek için azami dikkat gösterilmelidir.
 5. Kapalı elektrotların çekirdek teli için filmaşin - Filmaşin yavaş soğutma işlemi ve teknik şartname sapma kontrolü, çubuk çekilebilirliğini garanti etmek için gerçekleştirilir. Kaynaklanabilirliği ve metal kalitesini düşürmek için hassas bileşen kontrolü gereklidir. Çubuklar genel kaynak elektrot teli, CO2 gazı korumalı ark kaynak teli ve tozaltı kaynak teli için kullanılır.
 6. Yüksek karbonlu çelik filmaşin - Yüksek karbonlu çelik filmaşin, yüksek mukavemetini korumak ve tel çekilebilirliğini sağlamak için ince perlitin mikro yapısına ihtiyaç duyar. Bu çelik tel halatlarda, hassas yaylarda, boncuk tellerinde kullanılır. Aynı zamanda öngerilmeli beton için takviye telleri gibidir.
 7. Lastik kordon için filmaşin - Bu filmaşin kalitesi 0.4-0.15 mm'ye çekilir. Lastik kordları genellikle yüksek karbonlu çelik tel çubuklardan yapılır. Çelik kord otomobil lastiklerinin dayanıklılığını güçlendirmek için kullanılır. Bu tür filmaşin özellikle temiz ve yüksek mukavemetli çelik gerektirir.
 8. Yüksek mukavemetli çelik (HSS) için filmaşin - Bu Öngerilmeli beton çubuk tipi çelik, telgraf direkleri ve kazıklarındaki betonun güçlendirilmesinde kullanılır. Bor izleri veya büyük miktarda silikon içeren yapısal karbon çeliği, bu kalite filmaşin kalitesini üretmek için yüksek frekanslı ısıl işlemden geçirilir. Yumuşak çelik ile karşılaştırıldığında, bu tip çelik daha yüksek elastik limitlere ve daha düşük gevşemeye sahiptir.
 9. Serbest kesim karbon çelik filmaşin - Bu tip filmaşin, P, Pb, Bi ve S gibi serbest kesme elemanlarının eklendiği serbest kesme çelikten yapılır. Bu çelik filmaşin, otomobillerin hassas parçalarında ve ev aletlerinin bileşenlerinde kullanılır.
 10. Piyano teli için filmaşin - Bu tel çubuklar genellikle yüksek mukavemetli boncuk teli, Düşük gevşeme ön gerilimli beton (LRPC) çelik tel ve müzik teli üretimi için kullanılır. Bu filmaşin kalitesi, mükemmel filaman çekilebilirliği, yüksek mukavemeti ve yorulma direncine sahip yüksek karbonlu çelikten yapılmıştır.
 11. Makine yapısal kullanımı için alaşımlı çelik filmaşin - Bu çelikten yapılan tel çubuklar, esas olarak yüksek mukavemetli cıvatalar ve somunlar gibi mekanik parçaların birleşim yerlerinde kullanılır. Aynı zamanda itici güç iletimi için de kullanılır. Normalde krom, nikel ve molibden gibi alaşım elementlerinin eklenmesi nedeniyle yüksek mukavemete sahip alaşımlı çeliktir.

Paketleme ve Nakliye

Genel Paketleme Yöntemleri:

1. çıplak ambalaj

2. her iki ucunda Paketlenmiş demir sac

İletişim bilgileri
HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED

İlgili kişi: Betty Su

Tel: 13790306058

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)