aboutus

HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED

HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED
1 2 3 4 5
HONG KONG SUNRISE MATERIALS CO., LIMITED
<-Video Images->
İş türü: Üretici
İhracatçı
Şirket ticaret
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar: GÜNEŞ
No. Çalışanları: 500~1000
Yıllık satış: 40 millions- 50 millions
Yıl kurulan: 2001
İhracat p.c: 80% - 90%
Hakkımızda
Giriş

Hong Kong Sunrise Group, dünya çapında çelik ürünleri ve servisi üreten, işleyen ve dağıtan müşteri odaklı, yenilikçi, değer odaklı bir şirkettir. Yıllar geçtikçe, Doğu ve Kuzey Çin'de yıllık 1 milyon tondan fazla kapasiteye ve dünya çapında iyi kurulmuş bir satış ağına sahip olan demir ve çelik üretim ve işleme üsleri oluşturdu. Grup şu anda 1000'den fazla çalışanı temsil ediyor ve toplam aktifler 50 milyon ABD dolarına ulaşıyor.
Başlıca ürünlerimiz birkaç farklı tipten oluşmaktadır:

  1. Yassı Çelik - HCC, CRC, GI, GL, PPGI, PPGL
  2. Seksiyonel Çelik --- H kiriş, I kiriş, Kanal Bar, Açı Bar, Yuvarlak Boru, Kare boru, T ızgara
  3. Uzun çelik --- deforme çubuk, filmaşin
  4. Toz kaplama
  5. Cam yünü

Büyük ölçekli üretim üsleri ve profesyonel teknisyenlerin iki yüzünü kapsayan uygun taşıma ile Şangay, Tianjin güzel kıyı kenti bulunan fabrikamız. Ürünlerimiz soğuk haddelenmiş çelik, galvanizli çelik, galvalum ve ön boyalı çelik vb.

Ayrıca, iki adet inşaat malzemeleri fabrikası, Guangzhou'da bir tane, Yinda toz kaplama fabrikası ve bir diğeri de cam yünü ve taş yünü yalıtım malzemeleri sağlayan Tianjin'de bulunan inüzyon malzemeleri bulunmaktadır.
Üretim hattı bilgileri aşağıdadır:

1. Soğuk Haddelenmiş Üretim Hatları ---- 4 Hat

2. Galvanizli Üretim Hatları ---- 4 Hat

3. Galvalume Üretim Hatları ---- 2 Hat

4. Önceden boyanmış üretim hatları ---- 4 satır


Ürünlerimiz, Güneydoğu Asya, Güney Amerika, Orta Doğu, Türkiye ve Afrika, Avrupa ve diğer ülkelerde, yurtiçi ve yurtdışında 70'den fazla ülke ve bölgede satılmaktadır.

Biz geliştirme ve tasarım, üretim ve montaj, test ve eğitim mükemmel ve intergtative hizmet ile müşterilerine sunmak ve "kalite güvence" ve "güvenilir itibar" iş prensibi üzerinde ısrar ediyorlar.

Içtenlikle yurtiçinde ve yurtdışında, yaratıcı güzel geleceği ile iş ilişkileri güçlendirmek için içtenlikle diliyorum!

Geçmiş

1990'ların sonunda, kurucumuz Bay Xu, Güney Çin'de büyük bir çelik fabrikası için satış ve pazarlama müdürü olarak çalıştı. Bu süre zarfında, Bay Xu, maden miktarlarında metal satın alamayan müşteriler tedarik edebilecek bir metal servis merkezine duyulan ihtiyacın farkındaydı.

2001 yılında, Bay Xu Hong Kong Sunrise Materials Co, LTD kurdu. Yaklaşık 3,500 metrekarelik kiralanan alanlarda küçük çaplı bir iş başlatıldı. Varlığının ilk yıllarında, şirketin başındaki büyüme her şeyden önce zordu çünkü en başından beri.

Maliyet indirgemede kahramanca çabalardan sonra, çelik ürünlerimiz 70'in üzerinde ülkeye ihraç edildi.

2005 yılında, Tianjin ve Şangay'daki Değirmen Fabrikası'nın bazı ürünlerini başarıyla araştırdı ve paylaştı; çoğunlukla çelik ürünleri, soğuk haddelenmiş çelik, galvanizli ve galvalumalı sac, PPGI ve PPGL;

2008 yılında, arkadaşları ile çok nadiren konuşarak, cam yünü üzerindeki talebin iyi bir ihtimal olduğunu fark etti, Tianjin'deki bir fabrikayı araştırdı;

2010 yılında, Endonezya'daki iki arkadaşı renkli toz boya işini yürütmeyi önerdi, bir araştırma yaptı ve Endonezya'da neredeyse hiçbir renk tozu fabrikasının bulunmadığını, ancak talebin orada olduğunu gördü, sonra bu fırsatı hızla yakaladı ve Yinda'yı kurdu. Guangzhou'daki Bay Shao ve Bay Alex ile Toz Boya.

Hizmet

1. Adet quanity çok değilse, ücretsiz olarak sunulabilir.

2. Bazen bazı özel boyutlarda stoklarımız var ve kısa sürede teslim edebiliriz. Seçimleriniz için birçok stil.

3. OEM ve ODM sipariş kabul edilir, herhangi bir logo baskı veya tasarım mevcuttur.

4. İyi Kalite + Fabrika Fiyat + Hızlı Tepki + Güvenilir Hizmet, size sunmak için en iyi ne çalışıyoruz

5. Tüm ürünlerimiz profesyonel işçilerimiz tarafından üretilmekte ve yüksek iş-etkiye sahip dış ticaret ekibimiz var, hizmetimize tamamen inanabilirsiniz.

6. Biz tasarım, üretim ve çelik satmak 15 yıllık tecrübeye sahibiz, onurumuzdan her sipariş besleriz.

7. kendi fabrikadan rekabetçi fiyat ve kalite

8. her yıl ISO9001, CE, SGS tarafından onaylanmıştır

9. 24 saat cevap ile en iyi hizmeti

10. T / T, L / C, paypal, kunlun bankası vb. İle esnek ödeme

11. Pürüzsüz üretim kabiliyeti (50000 ton / ay)

12. Hızlı teslimat ve standart ihracat paketi

Ekibimiz

"Tek takım" tavrını sergilemeye inanıyoruz ve Sunrise ve uygulamaların tüm ortaklarımız tarafından yönetiliyor. Ortaklarımız, müşterilerimize, insanlarımıza ve toplumlarımıza eşi görülmemiş sonuçlar sunma misyonumuzda firmaya liderlik etmektedir.

Yüksek Performanslı Ekipler Oluşturmak, 2001'den beri yaptığımız iştir. Bu eğitim, ilgi çekici ve dinamik kurumsal ekip oluşturma etkinliklerine sahiptir. Ekibimiz, işletmemizin zorluklarını yansıtmak için aktiviteyi oluşturmak ve ekibimiz için sağlam bir değer sunan ve ölçülebilir anlamlı bir tartışmayı kolaylaştırmaktır. firmamız için iş sonuçları.

İletişim bilgileri