aboutus
Üretim hattı

4 Soğuk Haddelenmiş Üretim Hattı bulunmaktadır.

4 Galvanizli Üretim Hattı

4 Galvalume Üretim Hatları

2 önceden boyanmış üretim hatları

OEM / ODM

Bizim çelik ürünleri OEM olabilir, farklı alıcılar farklı kalınlıkta, farklı genişlik, farklı yüzey, farklı renk, farklı desenleri, bazı uzunluk gerektiren ancak bazı rulo veya rulo gerektiren bazı çelik ürünleri gerektirir. sorun değil, doğrudan bizimle irtibata geçiniz, biz örnekleri veya açıklamaları göre OEM hizmetleri tedarik, profesyonel satış ve mühendis ekibi yüksek kalite ve uygun fiyat için mükemmel bir çözüm çalışacaktır.

Ar-Ge

AR-GE ekibimizdeki tüm üyeler, ürün ömrünü uzatmak için ürün kalitesini yükseltmeye ve teşvik etmeye kendini adamışlardır.

Örneğin, G500 çeliğimizi olması gerektiği kadar zorlaştırmaya çalıştılar, bu süreç 1 yıl sürdü.

Önceden boyanmış çelikler için, boya dayanıklılığını geliştirmek için her bir farklı deney parametresi üzerinde karşılaştırmalı test yaptılar, bu nedenle boyalı saclarımızın ömrünü yaklaşık 8-15 yıl, daha az kirliliğe sahip boya bulmaya da yardımcı oldular.

Bizim cam yünü için, Düşük nem emilimini ve sabit fiziksel özellikleri elde etmek için sıkı çalışma yaptılar .

Bizim Renk toz kaplama için, bizim mühendisler başarıyla teknik zorluk ile gel ve düşük sıcaklıkta konsolide olabilir düşük tempreture toz kaplama, 15 dakika ya da 200 cels derecesi 5 dakika, enerji en büyük tasarruf yaklaşık 160 cels der.

İletişim bilgileri